Služby hlídání dětí

Mikrojesle

Díky podpoře MPSV a penězům z evropských fondů vznikly v Bobeši nové mikrojesle.

Mikrojesle jsou kvalitní a finančně dostupná služba určená pro rodiče nejmenších dětí s kvalifikovanou péčí o děti od šesti měsíců do pěti let věku v kolektivu maximálně čtyř dětí, kterým je tak zajištěn individuální přístup. Mikrojesle jsou v provozu pět dní v týdnu. Časový rozsah umístění dítěte si dohodne sám rodič s provozovatelem. Mikrojesle jsou realizovány díky projektu „Podpora implementace služby péče o děti od šesti měsíců do tří let včetně (do dne čtvrtých narozenin) v tzv. mikrojeslích a pilotní ověření služby“, který reaguje na současný nedostatek opatření pro sladění rodinného a pracovního života rodičů. . Mikrojesle jsou určeny pro cílovou skupinu rodičů z Bohumína a v případě volné kapacity také dalším rodičům. Rodiče dětí musí mít prokazatelnou vazbu na trh práce. Upozorňujeme, že kapacita je omezená projektovými pravidly. Další informace na herna@bobescentrum.cz . Můžete se k nám přijít na prostory podívat.

mobil jesle: 603 225 806, po – pá, 7,00 – 15,00 hod.

info na stránkách města zde

info na stránkách MPSV zde

reportáž TIK Bohumín zde

další podpora města zde

Miniškolka

Hrajeme si, cvičíme, tvoříme, zpíváme bez maminky – s „tetou“.
Školička je otevřená v úterý a čtvrtek od 8,00 – 12,00 hod., v případě zájmu o polední spánek dítěte do 14,00 hod.

Účast dítěte je nutné objednat v pondělí a ve středu do 11 hod. na tel. 604 388 853. Počet dětí v miniškolce je omezený. Konečné rozhodnutí o počtu dětí na každé lekci mají lektorky.

V Miniškoličce se dětí ve věku 0 až 6 let naučí osamostatnit při pobytu s druhými dětmi a bez přítomnosti rodičů. Během pobytu se „tety“ věnují dětem při různých činnostech – hrách, výtvarné činnosti, cvičení. Maminkám tato doba nabízí možnost využít volný čas k odpočinku,k vyřizování záležitostí na úřadech.

Váš ostrůvek pohody a přátelství

Jsme tu pro Vás již 20 let.
1999 – 2019