Služby hlídání dětí

Další informace o naší dětské skupině připravujeme. Projekt mikrojeslí skončil 30.6.2022.

Díky podpoře MPSV a penězům z evropských fondů vznikly v Bobeši nové mikrojesle.

Mikrojesle jsou kvalitní a finančně dostupná služba určená pro rodiče nejmenších dětí s kvalifikovanou péčí o děti od šesti měsíců do tří let věku (resp. do 4. narozenin) v kolektivu maximálně čtyř dětí, kterým je tak zajištěn individuální přístup. Mikrojesle jsou v provozu pět dní v týdnu (PO-PÁ), a to od 7,00 do 15,00 hod.. Časový rozsah umístění dítěte si dohodne sám rodič s provozovatelem. Mikrojesle jsou realizovány díky projektu „Podpora implementace služby péče o děti od šesti měsíců do tří let včetně (do dne čtvrtých narozenin) v tzv. mikrojeslích a pilotní ověření služby“, který reaguje na současný nedostatek opatření pro sladění rodinného a pracovního života rodičů. . Mikrojesle jsou určeny pro cílovou skupinu rodičů z Bohumína, avšak v případě volné kapacity také dalším rodičům z okolí. Rodiče dětí musí mít prokazatelnou vazbu na trh práce. Upozorňujeme, že kapacita je omezená projektovými pravidly. Můžete se k nám přijít na prostory podívat. Další informace na jesle@bobescentrum.cz nebo tel.: +420 604 344 404 .

mobil jesle: 603 225 806, po – pá, 7,00 – 15,00 hod.

info na stránkách MPSV zde

reportáž TIK Bohumín zde

další podpora města zde

Miniškolka

Hrajeme si, cvičíme, tvoříme a zpíváme  s „tetou“.
Centrum rodiny Bobeš nabízí nepravidelné hlídání dětí, a to každé úterý a čtvrtek od 8,00 do 12,00 hod., popř. s přespáním do 14,00 hod. V období prázdnin je školička otevřená ve všechny pracovní dny.

Účast dítěte je nutné objednat v pondělí a ve středu do 11 hod. na tel. 604 388 853. Počet dětí v miniškolce je omezený.

V Miniškoličce se děti ve věku 0 až 6 let naučí komunikovat a spolupracovat s druhými dětmi v kolektívu, bez přítomnosti rodičů. Během pobytu se „tety“ věnují dětem při různých činnostech – hrách, výtvarných a pohybových aktivitách. Maminkám tato doba nabízí možnost využít volný čas k vyřizování nákupů, záležitostí na úřadech anebo odpočinku.

Váš ostrůvek pohody a přátelství

Jsme tu pro Vás již 20 let.
1999 – 2019