Kdo jsme

Centrum Rodiny BOBEŠ

Posláním Centra rodiny Bobeš v Bohumíně je být organizací otevřenou všem rodinám, které vychovávají děti.

Prostřednictvím společných aktivit dětí, rodičovského sdílení, zprostředkování informací a kontaktů a poskytnutím kvalitního zázemí, podporujeme rodiny v jejich přirozeném rodičovském přístupu a umožňujeme jim kvalitně společně trávit volný čas.

Organizaci byl přidělen titul: Organizace uznaná Ministerstvem práce a sociálních věcí pro činnost v oblasti prorodinných aktivit.

CR Bobeš je držitelem certifikátu Společnost přátelská rodině.

Bobeš má Pověření k výkonu sociálně-právní ochrany dětí

Vybavení našich prostor

Služby nabízíme v moderní rekonstruované budově ve dvou podlažích. V bezpečné a prostorné šatně si necháváte kočárek, oblečení si můžete uzamknout do skříňky.

V prostorách máme čističku vzduchu Ionic Care, která odstraňuje alergeny a prach, ničí viry, bakterie a také snižuje působení radonu.

Sociální zařízení je odděleno pro dospělé a děti zvlášť. Uzavřené zázemí je určeno pro přebalování a kojení dětí.

Herna v přízemí je vybavena spoustou moderních a bezpečných hraček (prolézací domeček, výukové schůdky, klouzačka, relaxační bazének, kuličkoviště, kočárky, jezdítka, výukové hračky). Několik oddělených posezení Vám zaručí soukromí při rozhovoru s kamarádkou. Máme postýlku i lehátka pro miminka.

Kuchyňka je hned vedle herny a tak při přípravě občerstvení máte dítě stále na dohled. K dispozici je vám mj. mikrovlnka, konvice, ohřívač kojeneckých lahví, nádobí.

Aktivity s lektorkou, miniškolka a poradna mají k dispozici samostatné, speciálně vybavené prostory v prvním patře (specializovaná tělocvična pro nejmenší, výtvarná místnost).

Zahrada: v teplých měsících si mohou děti hrát na terase, která navazuje na hernu.

Další služby a nabídky: akce pro celou rodinu (karneval, Mikuláš), bazar oděvů, stříhaní dětí, focení dětí profesionální firmou, předplacené časopisy, půjčování pomůcek při péči o miminko, cestovní pomůcky atd.

Minikrámek: nabídne Vám výběr občerstvení včetně skvělých káv z pressovaru a další sortiment zboží.

K zapůjčení nabízíme také časopisy ,,Maminka“ a ,,Psychologie dnes“.

Váš ostrůvek pohody a přátelství