Coworking

Sdílený pracovní prostor aneb coworking

Zvažujete rozjet podnikání v průběhu péče o dítě, případně vést svou malou firmu i při mateřské dovolené ? Máte malé dítě a současně pracujte z domu ? Zjistili jste, že když pracujete doma v přítomnosti dítěte, je to složité… Máte doma nevhodné podmínky pro administrativní práci ? Kuchyně není kancelář !

V naší nově VYBAVENĚ MÍSTNOSTI, najdete potřebný klid a soustředění na práci či zázemí pro rozvoj svého podnikání. Čisté, klidné a příjemné prostředí. Současně nabízíme kvalitní péči o vaše dítě. Rodič má dítě nablízku – ve stejné budově – takže s ním může v případě potřeby být (př. kojení), a zároveň je od něj oddělený, tudíž se může na práci plně soustředit. Rodič není izolován v domácím prostředí.

VYBAVENÍ pro vaši práci: – psací stůl, židle, lampa, možnost využití PC techniky – kvalitní wifi připojení – tiskárna + kopírka + scanner – laminovací a skartovací přístroj, řezačka – knihy o slaďování práce a rodiny

DÁLE VÁM MŮŽE POMOCT:

– naše odborné bezplatné poradenství z oblasti pracovně-právní, dávky, ad.
– vybavená kuchyňka
– možnost zakoupení drobného občerstvení
– možnost parkování u budovy
– bezprostřední blízkost pošty

HLÍDÁNÍ DĚTÍ při zapůjčení Sdílené místnosti: Je možné formou skupinovou – Miniškolka v pondělí, čtvrtek. Individuální hlídání – dle předchozí objednávky.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné objednání 48 hodin předem.

Další info na tel. 604 388 853, bobes@bobescentrum.cz.

Sdílený pracovní prostor

Prostor pro informace o prostoru Prostor pro informace o prostoru Prostor pro informace o prostoruProstor pro informace o prostoru